Wij zijn OOTRR

Over ons

In 2020 is Out Of The Rat Race | OOTRR ontstaan uit de kennis en jarenlange ervaring van Jessica Stam, Henkjan Oosterink en Maarten Hogenhuis. Met allemaal hun eigen expertise en kracht, vormen zij een sterk trio. Om zich heen hebben zij de afgelopen jaren een vast, jong team verzameld, waarbij passie en ambitie hoog in het vaandel staan. Tevens putten zij bij iedere klus uit een vast netwerk van de meest ervaren professionals uit het vak. Juist deze combinatie van oude krachten en jong talent heeft zich al meermalen goed bewezen.

Jessica Stam

Managing partner / Producent

jessica@ootrr.nl

06-22237844

Jessica

Jessica Stam

Managing partner / Producent

jessica@ootrr.nl

06-22237844

Henkjan Oosterink

Managing partner / Creative

henkjan@ootrr.nl

06-51062070

Henkjan

Henkjan Oosterink

Managing partner / Creative

henkjan@ootrr.nl

06-51062070

Maarten Hogenhuis

Managing partner

maarten@ootrr.nl

06-20806545

Maarten

Maarten Hogenhuis

Managing partner

maarten@ootrr.nl

06-20806545

Jip Söentken

Research & redactie

jip@ootrr.nl

Jip

Jip Söentken

Research & redactie

jip@ootrr.nl

Annee Seders

Productie

annee@ootrr.nl

Annee

Annee Seders

Productie

annee@ootrr.nl

Ellen Daanje

Office manager & productie

ellen@ootrr.nl

Ellen

Ellen Daanje

Office manager & productie

ellen@ootrr.nl

Claudia Jochems

Productieleider

claudia@ootrr.nl

Claudia

Claudia Jochems

Productieleider

claudia@ootrr.nl

Vacatures

We hebben op dit moment geen openstaande vacatures.

Staat jouw vacature er niet bij? Bij OOTRR zijn we altijd op zoek naar enthousiaste vakmensen!

Open sollicitatie